Lijepi rezultati na Županijskom natjecanje iz gimnastike i iz odbojke

U četvrtak 16. ožujka 2017. godine u Osnovnoj školi  „Petar Zrinski“, Jalžabet održano je  županijsko natjecanje iz gimnastike za ženske i muške ekipe školskih sportskih društava osnovnih škola.  Po prvi puta u povijesti Osnovne škole  Vinica i općenito sporta u Vinici, na natjecanju iz gimnastike su kao ekipa sudjelovale i učenice naše škole:  Martina Kušinec 1.a, Sara Lukaček  3.a, Rozalija Kušinec  3.a, Klara Tot 3.a, Magdalena Kapljić 3.L (PŠ Ladanje Gornje),  Valerija Crnko 4.a, Barbara Kušinec 5.a i Lara Drvarić 6.a. Učenice su se natjecale u disciplinama: preskok, dvovisinske ruče, niska greda, tlo i osvojile su 3. mjesto, odnosno brončanu medalju. Učenice su inače članice Gimnastičkog kluba Sračinec  te se gimnastikom bave  tek godinu dana ili manje. Rezultati koje su postigle su više nego odlični stoga im od srca čestitamo  i želimo  uspjehe u daljnjim natjecanjima.

U srijedu, 15. ožujka, muška ekipa naše škole sudjelovala je i na Županijskom natjecanju iz odbojke te osvojila 3. mjesto. U ekipi su bili sljedeći učenici 8. razreda: Marino Bek, Karlo Cestar, Filip Florjanović, David Martinjak, Martin Peruničić, Patrik Ruklić, Dino Špernjak, Goran Tomašec i Jurica Vušak. Bravo!

objavio: Mirjana Jambriško   datum: 17. 3. 2017.

« Lipanj 2017 »