Maškare po cijeloj školi

Ove godine maškare su bilo izuzetno vesele, razigrane, natjecateljski raspoložene i posebno rasplesane. Učenici od 1. do 4. razreda svoj su ples pod maskama otplesali zajedno s posjetiteljima iz Dječkeg vrtića "Sreća". Hoki poki razveselio je i velike i male, i mlade i malo starije. Svi su se dodatno zasladili šarenim bombonima.

Za učenike od 5. do 8. razreda već su tradicionalno bile pripremljene štafetne igre, razredne šetnje uz pratnju glazbe, zajednički plesovi na prethodno zadane teme te izbor pojedinačne najmaske od strane stručnog žirija i od strane učeničkih glasova. Osim pojedinačne bila je izabrana i grupna razredna najmaska i najmaska iz redova djelatnika škole. U uzbudljivim štafetnim igrama pobijedila je ekipa 7. a razreda, najmaskom od strane žirija proglašen je  Andrija Tot prerušen u dimnjačara sa svim dimnjačarskim rekvizitima, a od strane učenika pobjedu za najmasku odnio je Fran Komes prerušen u učiteljicu. Učenici 7. b razreda s razrednicom su se tematski maskirali u radnike "bauštelce" te su bili proglašeni grupnom razrednom najmaskom. I za kraj je iz redova djelatnika najmaskom bio proglašen zabavni klaun kojeg je utjelovila učiteljica Jelena. I svi ostali učenici i učiteljice bili su originalno maskirani. Za svaku pohvalu!

objavio: Mirjana Jambriško   datum: 13. 2. 2018.

« Lipanj 2018 »