Završna školska priredba

Učenici i djelatnici škole već tradicionalno pripremaju Završnu priredbu na kojoj, nakon kratkog prigodnog programa, načelnik Općine Vinica Marijan Kostanjevac uručuje nagrade najuspješnijim učenicima tijekom protekle nastavne godine. Tako su i ove godine bili nagrađeni učenici koji su svih osam godina postizali odličan uspjeh, kao i učenici koji su sudjelovali na državnim natjecanjima, osvajali jedno od prva tri mjesta na županijskim natjecanjima ili su sudjelovali na dva i više županijska natjecanja. Prije podjele nagrada publika je imala priliku uživati u programu kojeg su pripremili recitatori škole s učiteljicom Nadom Sikirica Sagradžija te mali zbor škole sa svojom voditeljicom, učiteljicom Gordanom Kos Kolar. Također, pubika je  bila oduševljena nastupom vokalnog sastava "Bombellesice" i izvedbom pjesme "Die Biene Maja - Pčelica Maja" s kojom su pobijedile na ovogodišnjem natjecanju "Max traži zvijezdu" pod mentorstvom učiteljice Stelle Marije Klemen. Na kraju priredbe od  svojih razrednica Marije Županić i Gordane Kos Kolar, te od svih koji su im utkali zrnce mudrosti i od same osnovne škole, oprostili su se ovogodišnji osmaši. Načelnik i v.d. ravnateljica škole čestitali su svima na uspjehu te im zaželjeli sretan nastavak daljnjeg školovanja.

objavio: Mirjana Jambriško   datum: 15. 6. 2018.

« Kolovoz 2018 »