Raspored rada prvog dana nastave

Dragi učenici, poštovani roditelji/skrbnici,

u ponedjeljak, 7. rujna 2020.g. počinje nastava u novoj školskoj godini. S ciljem pridržavanja mjera sprječavanja korona virusa, molimo vas da se strogo pridržavate svih uputa i preporuka iz prethodne obavijesti, kao i preporuka koje će učenici dobiti od razrednika i ostalih djelatnika škole.

Učenici 1. razreda u OŠ Vinica i PŠ Gornje Ladanje  dolaze u školu 8 sati sa jednim svojim roditeljem te će se kratki doček upriličiti u dvorištu matične škole te u prostoru područne škole, nakon čega će učenici sa svojim učiteljicama otići u razrede.

Učenici svih ostalih razreda i u matičnoj i u područnim školama u školu dolaze u 9 sati. U matičnoj školi učenici će već prvog dana ulaziti na ulaze kako je opisano u prethodnoj obavijesti. Učenici budućih 5. razreda svoje razrednice će pričekati u dvorištu škole poštujući distancu i ostale preporuke te će se zajedno s njima nakon prozivke uputiti u školsku zgradu.

Molimo sve učenike te roditelje učenika 1. razreda da obavezno nose zaštitne maske i da održavaju razmak te poštuju sve ostale epidemiološke mjere i preporuke.

Prvog dana svi učenici dobit će školske udžbenike i radne bilježnice te će u školi provesti 3 školska sata, a autobusni prijevoz će se organizirati tek od drugog dana nastave, tj. prvi dan nastave autobusnog prijevoza nema.

Sretan nam svima početak nove školske godine!

objavio: Mirjana Jambriško   datum: 3. 9. 2020.