Skype razgovor s Poljskom

Učenici 7. razreda koji pohađaju dodatnu nastavu iz engleskog jezika u četvrtak su sudjelovali u videokonferenciji te razgovarali sa svojim vršnjacima iz Poljske. Ta je škola jedna od 7 partnerskih škola koje s nama surađuju u ovogodišnjem eTwinning projektu.

Nakon što su ukratko predstavili školu i svoju radnu skupinu razgovarali smo o radu na projektu, radu na satovima engleskog jezika, o zajedničkim interesima poput glazbe, popularnih filmova, serija i hobija. Razmijenili smo nekoliko jednostavnih rečenica i pozdrava na jeziku naših sugovornika te naučili ponešto poljskog jezika kao i oni hrvatskog. Jedni smo drugima pjevali pjesmice Bratec Martin i Sretan rođendan na svojim materinjim jezicima. Dobro smo se zabavili i nasmijali, razmijenili s nekima kontakte te se dogovorili za sljedeći susret koji ćemo, nadamo se, ostvariti ubrzo.

objavio: Suzana Mesić   datum: 25. 5. 2017.

« Kolovoz 2017 »