Uskrsna čestitka

Dragi svi...

Nadolazeće blagdane provedite u zdravlju, miru i u toplini obiteljskog okruženja. Provedite što više vremena sa svojim najbližima poštujući preporuke vezane uz trenutnu situaciju. Svima nam je potreban kratki predah nakon ovih naglih promjena u školi i svuda oko nas. Dragi učenici ovaj ste tjedan ponavljali i uvježbavali što je bilo potrebno, a nakon Uskrsa usljedit će vrednovanje i ocjenjivanje prema uputama koje su objavljene u prethodnim obavijestima. Budite i dalje marljivi i aktivni, potrudite se riješiti ono što se od vas traži u zadanom vremenu, dajte sve od sebe, trud je uvijek nagrađen i uvijek se isplati.

Roditeljima i skrbnicima svesrdno zahvaljujemo jer bez vaše pomoći nastava na daljinu ne bi bila izvediva. Zahvaljujemo vam na  trudu i uloženom vremenu, a isto tako i razumijevanju i strpljenju. U slučaju bilo kakvih poteškoća tehničke ili neke druge prirode javite se razrednicima, pedagoginji ili ravnateljici.

Naravno, zahvaljujemo i učiteljima, stručnim suradnicima i djelatnicima škole, kojima je ovo također bio novitet, ali svi su se snašli u novoj situaciji.

Proljetni odmor za učenike traje od petka 10.4. do ponedjeljka 13.4. pa se s nastavom na daljinu nastavlja u utorak 14.4.

Neka svima bude sretan i blagoslovljen Uskrs, vama dragi učenici, poštovani roditelji, skrbnici i djelatnici škole! Ostanite zdravi!

objavio: Mirjana Jambriško   datum: 9. 4. 2020.