Produženi boravak

Nakon redovne nastave za učenike od prvog do četvrtog razreda organiziran je produženi boravak u heterogenoj skupini. Produženi boravak je neobvezni oblik odgojno – obrazovnog rada u koji se učenici uključuju prema interesu. Učenici se u rad boravka uključuju u različito vrijeme, ovisno o rasporedu sati.

Produženi boravak počinje u 11:40 sati, a završava u 16:30 sati.

Koncept rada koji je podložan promjenama ovisno o nastavnom danu izvodi se prema sljedećem rasporedu:

11:35 – 12:25 SLOBODNO VRIJEME

12:30 – 13:15 RUČAK

13:20 – 14:30 PISANJE DOMAĆE ZADAĆE I UČENJE

14:30 – 14: 45 UŽINA

14:45 – 16: 00 ORGANIZIRANO VRIJEME

16:00 -16:30  SLOBODNO VRIJEME

Organizirano slobodno vrijeme provodi se kroz: Sportske igre; Igre u boravku; Radionice; Gledanje animiranih, igranih i dokumentarnih filmova; Čitanje stripova, slikovnica i knjiga; Slušanje glazbe; Ples; Šetnje našim mjestom i posjete kulturnim događanjima; Sudjelovanje na manifestacijama u organizaciji škole i izvan nje

Dužnost je i obveza svakog roditelja na vrijeme doći po svoje dijete, dolaziti na roditeljske sastanke i individualne razgovore, podmiriti trošak boravka.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.