Datum objave: 9. rujna 2024.
Kategorija: Vijesti

Nova je nastavna godina započela na najbolji mogući način – svečanim dočekom naših dragih učenika prvih razreda.

Učenike su dočekale njihove učiteljice, a pozdravne riječi dobrodošlice uputila je ravnateljica škole Mirjana Jambriško i načelnik Općine Vinica dr. sc. Branimir Štimec, prof. Učenicima i djelatnicima škole su zaželjeli puno uspjeha i sreće, a ravnateljica je zahvalila Općini Vinica na financiranju drugih obrazovnih materijala te Ministarstvu znanosti obrazovanja i mladih na financiranju udžbenika.

Draga djeco, poštovani roditelji, učitelji i djelatnici škole, uđimo u novu nastavnu godinu puni radosti i spremni za stjecanje novih znanja i razvijanje novih vještina, a sve sa zajedničkim ciljem za dobrobit naših učenika!

Terenska nastava učenika trećih razreda

Terenska nastava učenika trećih razreda U utorak 24.9.2024. učenici trećih razreda matične škole OŠ Vinica te područnih škola PŠ Gornje Ladanje i PŠ Natkrižovljan sa svojim učiteljicama Anom Šegović, Petrom Majhen, Ljiljanom Pavlović i Sanjom Hudek realizirali su...