BICIKLISTIČKI KAMP - ŽELIM VOZITI BICIKL

U osnovnoj školi Vinica, u sklopu projekta ŽELIM VOZITI BICIKL, održava se biciklistički kamp namijenjen učenicima OŠ Vinica, OŠ Petrijanec, OŠ Cestica i VII. OŠ Varaždin. Učenici će se voziti prometnicama Općine Vinica, Općine Petrijanec, Općine Cestica, kako i Grada Varaždina. Ravnateljica škole Mirjana Jambriško pozdravila je sve sudionike kampa te im zaželjela puno uspjeha u radu. Prenijela je i pozdrave načelnika Općine Vinica koja podržava i sufinancira projekt te je svima zaželjela da usavrše svoja znanja i vještine vezane uz poznavanje prometnih pravila i vožnju biciklom. Također je skrenula pažnju na poštivanje epidemioloških mjera tijekom trajanja kampa. Za vrijeme trajanja kampa u pratnji učenika su njihovi voditelji odnosno njihovi učitelji tjelesne i zdravstvene kulture Dubravko Banek, Predrag Dobrotić, Nikola Sedrala te Branimir Štimec, dok je učitelj tehničke kulture Nenad Mesek uključen po potrebi u tehničku provedbu kampa. Iz OŠ Vinica u kampu sudjeluju Simon Krobot, Marta Štromar i Gabriela Krobot.

objavio: Mirjana Jambriško   datum: 23. 6. 2020.

Projekti EU

Projekt "Ja mogu"