Datum objave: 5. rujna 2024.
Kategorija: Vijesti

Draga djeco, poštovani roditelji/skrbnici,

nastavna godina u školskoj godini 2024./2025. započinje 9. rujna 2024.g.

Prvog nastavnog dana učenici matične OŠ Vinica (od 1. do 8. razreda) dolaze u školu u 8 sati te će raditi po redovnom rasporedu koji je prilog ove vijesti.  Svi učenici osim 1. i 5. razreda odlaze u svoje matične učione te će 1. sat imati sat razrednika. Učenici 5. razreda će u holu u 8 sati upriličiti doček dobrodošlice za učenike 1. razreda, a nakon toga će s razrednicama otići u učione.

Učenici od 2. do 4. razreda PŠ Natkrižovljan u školu također dolaze u 8 sati, a učenici 1. razreda u 8:45 sati.

Učenici od 2. do 4. razreda PŠ Gornje Ladanje u školu dolaze u 8 sati, a učenici 1. razreda u 9:30.

Učenici 1. razreda prvog dana u školu dolaze u pratnji roditelja.

Sve učenike u školi će počekati udžbenici financirani od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i mladih te drugi obrazovni materijali financirani od strane Općine Vinica na čemu u ime škole i ime učenika i roditelja ovim putem i zahvaljujemo. Učenici neka ponesu torbe, bilježnice, pernicu i školske papuče.

Školska kuhinja s radom će započeti prvog nastavnog dana, a također će biti organiziran prijevoz školskim autobusom na uobičajeni način.

Sretan svima početak nove školske godine!

Terenska nastava učenika trećih razreda

Terenska nastava učenika trećih razreda U utorak 24.9.2024. učenici trećih razreda matične škole OŠ Vinica te područnih škola PŠ Gornje Ladanje i PŠ Natkrižovljan sa svojim učiteljicama Anom Šegović, Petrom Majhen, Ljiljanom Pavlović i Sanjom Hudek realizirali su...