Županijsko natjecanje "Sigurno u prometu" - naši biciklisti županijski prvaci

Učenici Osnovne škole Vinica David Hošnjak, Gabriela Krobot i Sara Lukaček iz 4.r te Jakov Borić iz 6.r osvojili su 1. mjesto na Županijskom natjecanju „Sigurno u prometu“ u konkurenciji 20 osnovnih škola.

Bravo ekipa!

Nagrada za tako dobar rezultat je osvojeni bicikl. Pojedinačni rezultati također su bili izuzetno dobri. U kategoriji dječaka Jakov Borić plasirao se na 2., a David Hošnjak na 6. mjesto. U kategoriji djevojčica Gabriela Krobot plasirala se na 3., a Sara Lukaček na 5. mjesto. Mentor učenicima je učitelj tjelesne i zdravstvene kulture dr.sc. Branimir Štimec, prof., a u pripremi učenika sudjelovala je i učiteljica razredne nastave Ružica Štimec te učitelj fizike i tehničke kulture  Nenad Mesek. Jakov Borić je svojim rezultatom ostvario ulazak u ekipu koje će predstavljati Varaždinsku županiju na državnom natjecanju u Rovinju krajem svibnja te mu želimo puno sreće i uspjeha.

Čestitamo svima na izvrsnim rezultatima!

Ovako dobrom rezultatu pridonijela je i nabava četiri vrijedna bicikla za vježbu u sklopu projekta "Želim voziti bicikl" pa stoga zahvaljujemo predsjedniku Udruge kineziologa Grada Varaždina i Varaždinske županije Dubravku Baneku te Općini Vinica i načelniku Marijanu Kostanjevcu što su u taj projekt uložili značajna sredstva.

objavio: Mirjana Jambriško Branimir Štimec   datum: 3. 5. 2018.

« Kolovoz 2018 »