MEĐUNARODNI NATJEČAJ ZA DJECU - AQUILLRELLE

Učenici 5. a i b razreda Osnovne škole Vinica sudjelovali su u međunarodnom natječaju za djecu do 12 godina Aquillrelle, kojega sa skupinom entuzijasta iz različitih zemalja, već godinama organizira naša cijenjena književnica za djecu - Sonja Smolec.

Svako dijete bilo je slobodno sudjelovati u natjecanju s napisanim pjesmicama ili pričama na slobodnu temu, crtežima, ilustracijama ili nekim drugim oblikom kreativnog izražavanja, ali isključivo na engleskom jeziku. Sudjelovanje učenika dopustili su roditelji pisanim pristankom ili prijavom od strane njihove učiteljice engleskog jezika, Suzane Mesić. Uz svoje maštovite radove učenici su napisali i nešto o svojim hobijima i interesima. Stotinjak najboljih izabranih radova biti će tiskano u knjizi dječjih radova koja će se moći kupiti 3 mjeseca nakon zatvaranja natječaja na službenim stranicama Aquillrelle natječaja. Također će biti moguće skinuti je s interneta u PDF formatu. Učenici naše škole koji su sudjelovali i čiji su radovi odabrani od strane stručnog Aquillrelle žirija su:

Nataly Fojs, Viktorija Gran, Nikolina Horvat, Jana Hrnčić, Andreja Ivačić, Izabela Kaniški, Paola Majer i Antonija Matas.

Njihove kreativne radove možete pogledati slijedeći navedeni link službene stranice natječaja  Aquillrelle - http://www.aquillrelle.com/childrensubmissions.htm.

objavio: Dragana Belščak Suzana Mesić   datum: 17. 12. 2012.