Novi eTwinning projekt

Dear all!

U veljači je započeo novi 2. po redu eTwinning projekt u našoj školi! U njemu sudjeluju učenici 5. a i b te 8. a i b razreda koji polaze dodatnu nastavu engleskog jezika, a kroz projekt ih vodi učiteljica Suzana Mesič uz suradništvo učiteljice Nikoline Siročić.

Nakon glasanja za najbolji naziv ovogodišnjeg projekta, odabran je upravo onaj kojeg su predložili učenici naše škole - STOP bullying 4ever.

Projekt se odrađuje u suradnji sa školama iz Mađarske i Poljske, s kojima smo već surađivali na prošlom projektu, te s još jednom partner školom također iz Mađarske.

Zasad smo odradili prve 2 razine projekta - napravili anketu na temu (internet) nasilja u školi i oko nje te obilježili Pink Shrt Day (dan borbe protiv vršnjačkog nasilja) u srijedu, 25. veljače prigodnim flashmob-om tj. nenajavljenim plesom u holu škole kojem su se pridružili i ostali učenici te neki učitelji. Bilo je super! Učenici su izradili prigodne postere kojima su najavili Pink Shirt Day te su s učiteljicom uredili eTwinning pano.

Treća faza projekta je izrada digitalnih stripova - let's get back to business :)

Teacher S.

objavio: Suzana Mesić   datum: 9. 3. 2015.

Projekti EU

« Prosinac 2018 »